CTIHSM5832F-1R0K
MFR.Part #
CTIHSM5832F-1R0K
JLCPCB Part #
C6491361
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
10mΩ 1uH 6.2A 9A ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS