CTH8VF-183K
MFR.Part #
CTH8VF-183K
JLCPCB Part #
C17310175
Description
130mA 15Ω 18mH 200kHz 210mA ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS