CT9555F-101-TH
MFR.Part #
CT9555F-101-TH
JLCPCB Part #
C17419200
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
100uH 56mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS