CMSH1-20M BK PBFREE
MFR.Part #
CMSH1-20M BK PBFREE
JLCPCB Part #
C5969751
Package
SMA
Description
1A 20V 500mV@1A 500uA@20V SMA Schottky Diodes ROHS