1.5CE11CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE11CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667440
Description
1.5kW@10/1000us 11V 15.6V 5uA 9.4V 96A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS