1SMC85CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC85CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1982711
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 10.4A@10/1000us 108.2V 137V 5uA 85V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS