1SMB60CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMB60CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975162
Package
SMB
Description
5uA 6.2A@10/1000us 600W@10/1000us 60V 76.7V 96.8V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS