D31A3100
Extended
Manufacturer
Celduc
MFR.Part #
D31A3100
JLCPCB Part #
C5614228
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100V@DC 1ms 500mA 50us 5V 插件 Reed Relays ROHS