VSK-S20-15U
MFR.Part #
VSK-S20-15U
JLCPCB Part #
C5831571
Package
DIP-6
Description
1 1.3A 15V 20W 83% 85VAC~264VAC DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS