VSK-S10-12UA
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VSK-S10-12UA
JLCPCB Part #
C6925885
Package
DIP,53.3x28.5mm
Description
1 10W 12V 76% 85VAC~264VAC 900mA DIP,53.3x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS