TS04-66-95-BK-260-SMT
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TS04-66-95-BK-260-SMT
JLCPCB Part #
C4365135
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 12V 2.6N 50mA 60,000 cycles 6mm 6mm 9.5mm Gull Wing Round Button SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS