TS04-66-55-BK-160-SMT
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TS04-66-55-BK-160-SMT
JLCPCB Part #
C4364775
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 12V 5.5mm 50mA 6mm 6mm 80,000 cycles Gull Wing Round Button SPST-NO Surface Mount,Vertical SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS