TS02-66-50-BK-160-SCR-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TS02-66-50-BK-160-SCR-D
JLCPCB Part #
C4364482
Package
Plugin
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 12V 50mA 5mm 6mm 6mm 80,000 cycles PC Pin Round Button SPST-NO Through Hole 插件 Tactile Switches ROHS