TBP02R1W-381-02BE
MFR.Part #
TBP02R1W-381-02BE
JLCPCB Part #
C6331244
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS