TBP01R2-508-02BE
MFR.Part #
TBP01R2-508-02BE
JLCPCB Part #
C3583417
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS