TBP01R2W-508-10BE
MFR.Part #
TBP01R2W-508-10BE
JLCPCB Part #
C3579563
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 20A 320V 5.08mm Blue Board Side/Socket - Closed Screw Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS