TBP01R1-508-04BE
MFR.Part #
TBP01R1-508-04BE
JLCPCB Part #
C7066819
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS