TBLH10-350-11BK
MFR.Part #
TBLH10-350-11BK
JLCPCB Part #
C3308786
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+130℃ 1 10A 11 11P 16~24 1x11P 3.5mm 300V Black 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS