TBLH10-350-10BK
MFR.Part #
TBLH10-350-10BK
JLCPCB Part #
C3308841
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+130℃ 1 10 10A 10P 16~24 1x10P 3.5mm 300V Black 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS