TB008A-508-04BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TB008A-508-04BE
JLCPCB Part #
C3817171
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 16A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS