TB007-508-03BE
MFR.Part #
TB007-508-03BE
JLCPCB Part #
C3820511
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 16A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS