TB006-508-07BE
MFR.Part #
TB006-508-07BE
JLCPCB Part #
C6716285
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 1.5 12A 14~26 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Blue M3 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS