TB006-508-04BE
MFR.Part #
TB006-508-04BE
JLCPCB Part #
C3819973
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 14~26 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS