TB004-508-02BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TB004-508-02BE
JLCPCB Part #
C3818636
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 16A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS