SR11-12V-200-2C
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
SR11-12V-200-2C
JLCPCB Part #
C6683796
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V@DC、120V@AC 3ms 7ms Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays ROHS