PQDE6W-Q110-D15-H-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQDE6W-Q110-D15-H-D
JLCPCB Part #
C6147876
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 2 2.25kV 200mA 40V~160V 6W 85% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS