DS04-254-2-02BK-SMT-TR
MFR.Part #
DS04-254-2-02BK-SMT-TR
JLCPCB Part #
C3312524
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA Gull Wing SPST Slide, Recessed SMD,P=2.54mm DIP Switches ROHS