DS04-254-1L-04BK
MFR.Part #
DS04-254-1L-04BK
JLCPCB Part #
C3312566
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 4 PC Pin SPST Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS