R09711NS-FB25A13-A503-00Y
MFR.Part #
R09711NS-FB25A13-A503-00Y
JLCPCB Part #
C42414343
Description
10V 50kΩ 50mW ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS