3362P-1-104TLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-104TLF
JLCPCB Part #
C5493804
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS