CRSM038N10N4
MFR.Part #
CRSM038N10N4
JLCPCB Part #
C2988619
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.025nF 100A 100V 139W 3.6mΩ@10V 3.8V 4.743nF 74.4nC@10V 80pF DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS