CRST073N15N
MFR.Part #
CRST073N15N
JLCPCB Part #
C3018880
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150V 160A 227W 31pF 4V 5.416nF 7.3mΩ@10V 79nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS