CRST055N08N
MFR.Part #
CRST055N08N
JLCPCB Part #
C410925
Description
1 N-channel 120A 174W 26pF 3.086nF 4V 5.5mΩ@10V 55nC@10V 85V TO-220 MOSFETs ROHS