CRST045N10N
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRST045N10N
JLCPCB Part #
C410927
Package
TO-220
Description
1 N-channel 115V 172A 227W 33pF 4.5mΩ@10V 4V 6.772nF 952pF TO-220 MOSFETs ROHS