CRSQ027N10N
MFR.Part #
CRSQ027N10N
JLCPCB Part #
C467171
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.446nF 100V 11.355nF 169nC@10V 180A 2.6mΩ@10V 3V 454W 54pF TO-247-3 MOSFETs ROHS