CRSD082N10L2
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRSD082N10L2
JLCPCB Part #
C455309
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4V 100V 101W 2.626nF 38pF 44.5nC@10V 7.2mΩ@10V 78A TO-252 MOSFETs ROHS