CRG25T120BK3S
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRG25T120BK3S
JLCPCB Part #
C2982571
Package
TO-247
Description
1.2kV 141.2nC@15V 2.5V@25A,15V 2.7mJ 200ns 25A 278W 4.5V@250uA 40pF 48ns 77pF 800uJ 80ns TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS