SODJ170CA
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
SODJ170CA
JLCPCB Part #
C266655
Description
170V 189V 1uA 200W@10/1000us 275V 730mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS