MSA43-6R8M
MFR.Part #
MSA43-6R8M
JLCPCB Part #
C396398
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2A 2A 6.8uH 82mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS