MSA43-3R3M
MFR.Part #
MSA43-3R3M
JLCPCB Part #
C396396
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.8A 2.8A 3.3uH 46mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS