MSA43-1R0M
MFR.Part #
MSA43-1R0M
JLCPCB Part #
C396392
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1uH 22mΩ 6A 6A Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS