MSA43-150M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MSA43-150M
JLCPCB Part #
C396400
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.2A 1.2A 15uH 186mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS