MS1050-1R0M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1050-1R0M
JLCPCB Part #
C18337491
Package
SMD,11.2x10mm
Description
19A 1uH 2.6mΩ 29A Molded Inductor ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS