MPA4030S220M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MPA4030S220M
JLCPCB Part #
C429976
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 1A 22uH 295mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS