MACM7060-501
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MACM7060-501
JLCPCB Part #
C2981411
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 10mΩ 125V 2 500Ω@100MHz 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS