NR6028M330A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6028M330A
JLCPCB Part #
C48934663
Package
SMD,6x6mm
Description
1.26A 1.39A 200mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS