NR5040M3R3A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5040M3R3A
JLCPCB Part #
C47327057
Package
SMD,5x5mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.4A 3.95A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS