APS1770M1R0H
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS1770M1R0H
JLCPCB Part #
C49073710
Package
SMD,18x17mm
Description
1uH 2mΩ 52A 60A ±20% SMD,18x17mm Power Inductors ROHS