APS1040M6R8H
MFR.Part #
APS1040M6R8H
JLCPCB Part #
C49073688
Package
SMD,11.5x10mm
Description
13.5A 23.3mΩ 6.8uH 8.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS