ABG04A18M330
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG04A18M330
JLCPCB Part #
C311437
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 500mA 510mΩ 670mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS